• 1. Parça

Cesur Yürek 6.Bölüm izle

Ömer, başta Tatar Ahmet ve etrafındakilere hesap sormak adına girişimde bulunur. Mafta çevresinde kendisine verilmek istenenleri reddeden Ömer'i bir sürpriz bekliyordur.

Özet: Ömer, başta Tatar Ahmet ve etrafındakilere hesap sormak adına girişimde bulunur. Mafta çevresinde kendisine verilmek istenenleri reddeden Ömer'i bir sürpriz bekliyordur. Ömer'in Enver ile resleşmesinden sonra ulaşacağı bilgi hayatını derinden etkileyecektir. Berrin, Ömer'i çekip almak adına Gürkan ile karşılaşacaktır. Berrin'in Ömer'e sunacağı teklif, ikilinin arasındaki ilişkinin derinden etkilenmesine neden olacaktır. Ömer, Hamza ile Ali'nin mafta çevresindeki ilk yapacakları masa etrafındaki dengelerin değişmesine neden olacak ve telafisi mümkün olmayan şeylerin yaşanmasına neden olacaktır.
Bir Önceki Bölümde Neler Yaşanmıştı ?
Ömer, İskender'in yaptığı santaj karşısında konseyin vermiş olduğu görevi yapmak mecburiyetinde kalır. Ömer'in mecburiyetten de olsa İskender ile beraber iş yapacak olmasından dolayı başta babası olmak üzere arkadaşları ile arası açılır. Ne yapacağını bilemeyen Ömer'e bir darbede Berrin'den gelir. Ömer'in kaçakçılık yapmaması için uğraş veren Berrin kendisini polise ihbar eder. Tatar Ahmet oğlunun itibarını düzeltmek adına Ömer'e bir plan yapar ve oyun düzenler. Ömer kendisine yapılan bu tuzak oyundan sıyrılmak için çabalarken aslında daha da kötü bir oyunun içerisine girer.
Etiketler: Cesur Yürek 6.Bölüm izle, Cesur Yürek 6.Bölüm tek parça izle, Cesur Yürek 6.Bölüm hd izle, Cesur Yürek 17 kasım, Cesur Yürek son bölüm
Diğer Yorumlar (1)
antiyobaz demiş ki;tek kelime ile süper bir dizi
17.11.2016 - 23:12
1
Yorum Yap