• 1. Parça

Kara Sevda 44.Bölüm izle

Kemal ve Nihan, Ozan'ın hayatını kaybetmesinin nedeninin intihar olmadığı konusunda artık emindirler. Fakat bir problem vardır. İkilinin sahip olabildiği bu bilgi resmi makamlardan nasıl saklanabilmiştir ?

Özet: Kemal ve Nihan, Ozan'ın hayatını kaybetmesinin nedeninin intihar olmadığı konusunda artık emindirler. Fakat bir problem vardır. İkilinin sahip olabildiği bu bilgi resmi makamlardan nasıl saklanabilmiştir ? Kemal bu problemi çözmek için uğraşmayı düşündüğünde, Nihan'a ise Müjgan'ın ortaya çıkmış olduğu bilgisi gelir. İkili herkesten gizli bir şekilde çalışırken, Nihan, Kemal'in Emir'in üstüne çok fazla gittiğinden şikayetçidir. Kemal adına ise Ozan'ın durumu ayrı Emir ile mücadelesi ayrı olarak değerlendirilmesi gereken mevzulardır. İkilinin arasında yaşanacak ilk restleşme buradan çıkar. Emir'de ilk defa Kemal'in kendisine attığı golü telafi etmek yerine çevresindeki sıkıntılı durumdan çıkmaya çalışır. Galip Kozcuuoğlunun emniyete götürülmesiyle start alan bu durum, şirketide sarar. Emir bir çok cephede savaşmak zorunda kalırken, Kemal'in elinde sahip olduğu etkili bir koz daha mevcuttur. Kemal'in yönlendirmesiyle birlikte Emir, annesi Müjgan'a ait gizli olan çok önemli bilginin arkasına düşer. Kemal, Ozan'ın öldürülmesi konusunda destek almak için Hakan'a gider. Hakan, bir tarafta Emir bir tarafta Kemal arasında ciddi bir sınavdadır. Kemal ile Nihanın beraber hazırlayacakları plan, Emir'in gizlediği çok önemli gizli kalmış bir durumu hedef alacaktır. İkili, Leyla'da buluşurlar. O gece ki hissiyatları Kemal'in Asu ile olan evliliğini sorgulamasına neden olur. Nihan'da Kemal ile beraber oldukça işlerin bozulacağını düşünmektedir. Bu yüzden Kemal'den uzak durmak ister. Kemal inat eder. Nihan konusunda ısrarcı olduğunda Nihan'ın kendi içinde tuttuğu sırların birisi aydınlanır. Karanlığın sonundaki ışığı gören Kemal adına Nihan'a sıkıca sarılmaktan başka bir çare görünmemektedir.
Bir Önceki Bölümde Neler Yaşanmıştı ?
Nihan, Ozan'ın hayatını kaybetmesi olayı hakkında Kemal ile beraber hareket etmek ister fakat Kemal'in bu konu hakkında ciddi çekinceleri vardır. Emir'in atağa geçmesinden sonra bu çekincelerinde haklı olduğunu görür. Kemal ile Nihan'ın beraber planları daha ilk anda Emir'e karşı açıpa çıkma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Emir, Kemal'in bir gün önce Nihan'ı kullanarak verdiği dersin karşılığını almak için çalışmalara başlar. Kemal'in tüm ailesinin hedefine almıştır. Emir her hareketinde elini biraz daha güçlendirecektir. Öbür tarafta Kemal ile Nihan ikilinin sonsuza dek sürecek bağlantısını gösteren bir defter Soydere tarafından bulunur. Olan biten olaylardan sonra bu defterin ikili arasındaki bağı göstermesi kadar Kemal'in ölüm ile kalım arasındaki ince çizginin de kanıtı olacaktır. Nihan defterin evde olmadığını anladığında, hissedeceği korkuların bir tarafı kızına öteki tarafı ise sevdiği adama ait olacaktır. İkilinin çalışmaları, Ozan'ın ölümünde somut bir iz olduğuna dair ipucu bulmak üzerine yoğunlaşır. Kemal, ölüm araştırmasının Nihan'ı Zeynep'e yönlendirdiğini fark ettiğinde, Nihan'ın geride bırakmış olduğu önemli açığı anlayacaktır. İkilinin bu saatten sonra Emir'in arkasından çevirdikleri her işte çok daha fazla dikkat sarfetmeleri gerekmektedir. Kemal, Emir'in engel olmak adına nasıl ileri gidebileceğini kötü bir şekilde öğrenir. Kendisini aşarak ailesine giden bu mücadelenin karşılığını Emir'in yanına kar bırakmayacaktır. Ozan'ın hayatını kaybetmesi olayında ipucu bulabileceği yeni bir alan bulan Kemal, Nihan ile tekrardan görüşür. Ozan'ın yaşadığı o güne dair ortaya dökülecek bilgiler, Kemal'in avuçlarında son derece önemli somut delillere dönüşecektir. Emir'in dört bir koldan yaptığı ataklara karşılık Kemal'in cevabı, Kozcuoğlu ailesine bu zamana kadar ki en önemli sıkıntıyı yaratacaktır.
Etiketler: Kara Sevda 44.Bölüm izle, Kara Sevda 44.Bölüm tek parça izle, Kara Sevda 44.Bölüm hd izle, Kara Sevda 16 kasım, Kara Sevda son bölüm
En Popüler Yorumlar (2)
Eliza demiş ki;Adamin lap yizigi gelir emire ama birterefdende vicdansizdir.
17.11.2016 - 09:58
ayhan demiş ki;cox gozel bir kino du baxin sizde gorun necedi :D
16.11.2016 - 11:58
Diğer Yorumlar (4)
Lale demiş ki;Super kinodu keske bitmese
17.11.2016 - 23:26
Canan demiş ki;Demekki Nihanin kardesini Kemalin abisi öldürmüs...yazik oldu, keske öyle bir senaryo olmasaymis...
17.11.2016 - 16:31
Eliza demiş ki;Adamin lap yizigi gelir emire ama birterefdende vicdansizdir.
17.11.2016 - 09:58
ayhan demiş ki;cox gozel bir kino du baxin sizde gorun necedi :D
16.11.2016 - 11:58
1
Yorum Yap