• 1. Parça

Kırgın Çiçekler 59.Bölüm izle

Sadullah kendi suçunun ceremesini kızının çekmesi için intihar etmek ister. Songül büyük üzüntü yaşar ve babasını kurtarabilmek için evlilik yapmayı kabul eder.

Özet: Sadullah kendi suçunun ceremesini kızının çekmesi için intihar etmek ister. Songül büyük üzüntü yaşar ve babasını kurtarabilmek için evlilik yapmayı kabul eder. Olaylardan haberi olmayan Güney, terk edildiği için çok üzgündür. Kader ile Meral, Cemre'den gizli olarak yaptığı çizimleri bir moda yarışmasına yollarlar. Banu ile Mesude birlikte bir iş yapmayı düşünürler. Songül gizli bir şekilde yurttan ayrılırken yazdığı bir mektup ile arkadaşlarının büyük üzüntü yaşamasına neden olur.
Bir Önceki Bölümde Neler Yaşanmıştı ?
Defne'nin anlattıklarına inanan Songül babasına bunların hesabını sorar. Güney'de Songül'ün bu konuda yanında olur. Nazan, Kemal'in oynadığı oyunu anlar. Suçlu olmadığı halde iftiraya maruz kalan Sadullah, Kemal'in evine gider. Feride, Özlem'i defetmek için bir yol bulmaya çalışırken Toprak ile Özlem'in birbirlerine karşı samimi davranışları Feride'yi gıcık eder. Eylül'ün halası, Mesude'lerin evine gelir ve mühim bir haberden bahseder. Mesude ile Eylül arasında gerilim tırmanmaktadır.
Bir Önceki Bölümde Neler Yaşanmıştı ?
Etiketler: Kırgın Çiçekler 59.Bölüm izle, Kırgın Çiçekler 59.Bölüm tek parça izle, Kırgın Çiçekler 59.Bölüm hd izle, Kırgın Çiçekler 14 kasım, Kırgın Çiçekler son Bölüm HD10
Diğer Yorumlar (1)
Nigar demiş ki;Bu kızlar neden Feride hocalarına güvenmiyolar? Hep bi çıkmaza sokuyolar Feride & Toprak hocayı(((
17.11.2016 - 13:32
1
Yorum Yap