Paramparça 79.Bölüm izle

Hazal'ın polis tarafından alınmasından dolayı herkes şok olmuştur. İşlediği cinayeti bir bir anlatırken, Cihan'da Mithat'ın desteğiyle beraber Özgür'ün ailesini takibe başlar.

Özet: Hazal'ın polis tarafından alınmasından dolayı herkes şok olmuştur. İşlediği cinayeti bir bir anlatırken, Cihan'da Mithat'ın desteğiyle beraber Özgür'ün ailesini takibe başlar. Elinde olan bıçağın sahte olduğunu anlayan Dilara bu durumda Harun'un etkisi olduğunu düşünmektedir. Eşim misin yoksa düşmanım mı diye sorarak aralarında uçurumlar olduğunu göstermiş olur. Cihan'ın Harun için savurduğu tehditlere karşı Dilara'nın suskun kalması Harun adına yıkıcı bir durum olur. Cihan ile beraberken Harun'a tek başına olduğunu söyleyen Dilara, takip edilmektedir ve bunun farkında değildir. Öbür tarafta Candan ile Asuman ise başlarını büyük bir derde sokmuşlardır. Elmas kaçakcıları kendilerine ulaşır ve elmasları talep eder fakat ortada elmas falan yoktur. Cansu sonucu ne olursa olsun bebeğini dünyaya getirme konusunda emindir. Deniz'de bu durumu artık kabul eder. Oğlu ile aralarındaki problemleri ileri süren Burhan Bey, görüşmek için Cansu ile sözleşir. Kendisinin aracına binen Cansu bu yolculuktan sonra hayatlarının değişmiş olacağını bilmemektedir. Maide cephesinde ise hiç ummadık birisi kendisini ziyaret edecektir.
Bir Önceki Bölümde Neler Yaşanmıştı ?
Cansu'nun hali her geçen gün bir daha kötüleşmektedir. Doktorlar, Cansu'nun bebeğini aldırmasından başka bir şans tanımazlar. Fakat Cansu ne olursa olsun çocuğunu hayata getirmek konusunda kararlı davranmaktadır. Kızının bile bile lades yapmasından dolayı Cihan başka bir çaresi olmadığını görür ve bebeği aldırmak için Cansu'yu hastaneye götürür. Dilara, telefonunun dinlendiğinden dolayı Harun'u suçlu görmektedir. Yaptığı açıklamalara Dilara bir türlü inanmaz ve Maide'nin elinden tüm yetkilerini alarak kendisini huzurevine koyar. Fakat Harun'un yaptığı bu hareket, Maide'nin elinde bulunan son kozu da ortaya koymasına neden olur. Candan bir kez daha belaya bulaşmış ve Asuman'ı da bu duruma katmıştır. Cihan, Burhan'ın Özkan'ı kullandığını ve Vedat'ı yaralayan kişinin Deniz olduğunu öğrenmiştir. Burhan'dan öcünü alacaktır. Burhan'a karşı derin duygular hisseden Keriman ise tekrardan Rahmi Bey ile rastlaşır.
Etiketler: Paramparça 79.Bölüm izle, Paramparça 79.Bölüm tek parça izle, Paramparça 79.Bölüm hd izle, Paramparça 7 kasım, Paramparça son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap