• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 3.Bölüm izle

Deniz hamilelik haberiyle alt üst olmuştur. Bir karar verinceye kadar bu konunun aile ve Mirat arasında kalmasını ister.

Özet: Deniz hamilelik haberiyle alt üst olmuştur. Bir karar verinceye kadar bu konunun aile ve Mirat arasında kalmasını ister. Ece’den haberi alan Hülya, Alihan’ın bunu öğrenecek olursa Deniz’e geri dönmesinden korkar. Aynı korku Alihan’ı çocuklarının resimlerine bakarken yakalayan Şebnem’i de sarar. Diyar, Mirat ve Deniz’in kendinden bir şeyler gizlediğini fark edince, aralarında bir şeyler gelişmesinden korkar ve Fikriye’nin ağzına dedikodu malzemesi verir. Mirat’ı deli gibi kıskanan Fikriye, Deniz’i diline iyice dolar. Alihan’ın geride bıraktığı ailesinden haber alma girişimi, Hülya tarafından ustalıkla engellenir. Kendisiyle uğraşan Müge’ye saldırması sonucunda Ece’nin okuldan uzaklaştırılma riski doğarken, Ece’nin yaşattığı şok Deniz’i hiç düşünmediği bir karar almaya iter.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 3.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 3.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 3.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 5 kasım, Kalbimdeki Deniz son bölüm
En Popüler Yorumlar (1)
aytekin demiş ki;Cok begeniyorum harika!Zaten Kutsi olan yerde begenmemek mumkin deyil.
06.11.2016 - 13:25
Diğer Yorumlar (2)
Ipek demiş ki;Mirat guzel isimmiş, duymadım hic. Begendim, değişik.
08.11.2016 - 22:53
aytekin demiş ki;Cok begeniyorum harika!Zaten Kutsi olan yerde begenmemek mumkin deyil.
06.11.2016 - 13:25
1
Yorum Yap