Paramparça 78.Bölüm izle

Cansu'nun hali her geçen gün bir daha kötüleşmektedir. Doktorlar, Cansu'nun bebeğini aldırmasından başka bir şans tanımazlar. Fakat Cansu ne olursa olsun çocuğunu hayata getirmek konusunda kararlı davranmaktadır.

Özet: Cansu'nun hali her geçen gün bir daha kötüleşmektedir. Doktorlar, Cansu'nun bebeğini aldırmasından başka bir şans tanımazlar. Fakat Cansu ne olursa olsun çocuğunu hayata getirmek konusunda kararlı davranmaktadır. Kızının bile bile lades yapmasından dolayı Cihan başka bir çaresi olmadığını görür ve bebeği aldırmak için Cansu'yu hastaneye götürür. Dilara, telefonunun dinlendiğinden dolayı Harun'u suçlu görmektedir. Yaptığı açıklamalara Dilara bir türlü inanmaz ve Maide'nin elinden tüm yetkilerini alarak kendisini huzurevine koyar. Fakat Harun'un yaptığı bu hareket, Maide'nin elinde bulunan son kozu da ortaya koymasına neden olur. Candan bir kez daha belaya bulaşmış ve Asuman'ı da bu duruma katmıştır. Cihan, Burhan'ın Özkan'ı kullandığını ve Vedat'ı yaralayan kişinin Deniz olduğunu öğrenmiştir. Burhan'dan öcünü alacaktır. Burhan'a karşı derin duygular hisseden Keriman ise tekrardan Rahmi Bey ile rastlaşır.
Etiketler: Paramparça 78.Bölüm izle, Paramparça 78.Bölüm tek parça izle, Paramparça 78.Bölüm hd izle, Paramparça 31 ekim, Paramparça son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap