• 1. Parça

Cesur Yürek 3.Bölüm izle

Ömer, eniştesi Ali'yi silah doğrultanları takip ederken, öc almak için Tatar Ahmet'in karşısına dikilir. Ömer, tetikçilere ulaşarak İskender'e bir ceza vermek amacındadır fakat İskender'de çalışmalara başlar.

Özet: Ömer, eniştesi Ali'yi silah doğrultanları takip ederken, öc almak için Tatar Ahmet'in karşısına dikilir. Ömer, tetikçilere ulaşarak İskender'e bir ceza vermek amacındadır fakat İskender'de çalışmalara başlar. İskender ile yüzleşen Ömer'in karşısına çıkacak sürpriz nedir ? Silah nakliyatının gerçekleşmemesinden sonra masa birbirine girer. Harbi zararına karşılık olarak herkese tehditler savurunca, Tatar Ahmet silahlara ulaşmak için çalışmalara başlar. Enver, silah kaçıran Varol Kalaycı'ya ulaşır ve herşeyin değişmesine neden olacak olaya imza atar. Berrin, Ömer'i karşılaşacağı tehlikelere karşın uyaracak olsa da kendisinin girdiği sıkıntılı durumdan çıkarması pek kolay olacak gibi görünmemektedir.
Etiketler: Cesur Yürek 3.Bölüm izle, Cesur Yürek 3.Bölüm tek parça izle, Cesur Yürek 3.Bölüm hd izle, Cesur Yürek 27 ekim, Cesur Yürek son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap